توضیح کامل طرح درآمدزایی
شما عزیزان می توانید با فروش آموزشات موسسه حکیم هزینه ای که در خصوص آموزش های مذکور کرده اید را به راحتی با فروش آموزشات از موسسه حکیم اخذ بفرمایید . صفر تا صد کار اتومات انجام خواهد شد و درآمد حاصله شما از جانب آموزشات مستقیم به کیف پول شما واریز خواهد شد . تسویه حساب 1 و 15 هر ماه شمسی انجام خواهد شد . نحوه ارائه هماهنگ با مجموعه : در حال حاضر مجموعه حکیم ، آموزشات را با 50 درصد تخفیف به شما عزیزان ارائه می دهد . این تخفیف بالا به این جهت اعمال شده که شما عزیزان برای کاربران خود توان ارائه تخفیف را داشته باشید . شما عزیزان می بایست 30 درصد بر روی قیمت کل تخفیف ارائه دهید و 20 درصد از مبلغ باقیمانده سود را برای خود لحاظ کنید . مثال: قیمت دوره طبیب شو 5.000.000 تومان می باشد . شما عزیزان این دوره را به کاربران خود 3.500.000 به فروش برسانید . در این حالت 30 درصد از مبلغ 3.500.000 تومان که حدود 1.050.000 تومان هست ، سود خالص و نهایی شما خواهد شد ! در حال حاضر تخفیف مجموعه بر روی آموزشات ، برای کاربرانی که جز نمایندگان ما نیستند 29 درصد می باشد . 1 درصد اختلاف تخفیف بین ما و شما برای کاربران ، به دلیل ایجاد استقبال کاربران جهت خرید از شما عزیزان می باشد و این یک امر حمایتی برای شما عزیزان نماینده از طرف مجموعه هست . مثال : چنانچه کاربر بخواهد به صورت مستقیم از سایت ما خرید کند یا باید بدون کد تخفیف از سایت خرید کند که این رقم برای وی بسیار بالا هست و یا باید از طرف شبکه های مجازی ما و یا کد های تخفیف ما ثبت نام کند که باز هم برای وی کد تخفیف شما به صرفه تر هست . این امر جهت فروش بیشتر و هماهنگی با مجموعه می باشد و هم در فروش شما افزایش چشم گیری خواهد داشت و هم سود خوبی نصیب شما خواهد شد . طرح های تشویقی : فروش هر 10 آموزش ( مثلا دوره طبیب شو ) 1 دوره رایگان ( به ارزش 3.500.000 تومان) به شما عزیزان هدیه داده خواهد شد . جهت افزایش فروش شما عزیزان ، متن و تصاویر و ویدئو های تبلیغاتی داخل کانال ایتا برای شما قرار داده خواهد شد . به نمایندگانی که بیشترین فروش ( از بعد عددی و ریالی ) را در ماه داشته باشند نیز 1 دوره آموزشی رایگان از بین آموزش های فروخته شده هدیه داده می شود . تمام پشتیبانی فنی و آموزشی توسط تیم ما انجام خواهد شد . ( شما فقط فروش و ارائه اطلاعات اولیه را انجام می دهید )
اخذ نمایندگی
سوالات متداول

بله در سایت ثبت نام کنید در قسمت پنل کاربری – بخش بازاریاب روی گزینه تبدیل شدن به یک بازاریاب کلیک کنید .

چنانچه سوالات بیشتری داشتید می توانید با راه های ارتباطی قید شده در سایت ، با ما ارتباط برقرار کنید .

به طور میانگین 30 درصد از مبلغ نهایی پرداختی توسط دانشجو سود نهایی شما نماینده عزیز می باشد . 

تیم حکیم برای شما نمایندگان عزیز پنل های تخفیفی قرار داده است که شما عزیزان میتوانید با اخذ تخفیف بیشتر از ما و ارائه آن به کاربران خود این جذابیت خرید را برای کاربران خود ایجاد کنید .

برای هر کدام از نمایندگان عزیز ، کوپن ها و یا لینک های اختصاصی ایجاد می شود و در صورتی که کاربران شما با این موارد از ما خرید کنند کیف پول شما بزرگواران شارژ خواهد شد . این شارژ را در قالب وجه نقد می توانید از مجموعه ما درخواست نمایید . 

شما میتوانید هزینه نهایی را از کاربر خود دریافت کنید و خود از بخش خرید اقدام کنید برای خرید آموزش ها و در نهایت لایسنس و فایل پلیر را برای دانشجویان خود ارسال کنید . 

در این حالت هیچ اثری از سایت ما در زمان خرید برای کاربر شما موجود نمی باشد . 

تنها کاری که شما عزیزان باید انجام دهید این هست که حداقل در یکی از آموزشات سایت شرکت کرده باشید ( نوع آموزش فرقی ندارد) و در نهایت سایت ما را به کاربران خود معرفی کنید و کد تخفیف یا لینک اختصاصی خود را در اختیار کاربران خود قرار دهید تا با آن از سایت خرید انجام دهند .

تمام بخش فنی و پشتیبانی آموزشات به عهده ما می باشد . 

جهت دریافت کوپن تخفیف ویژه خود باید با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید در این حالت یک کوپن تخفیف اختصاصی برای شما ایجاد می شود. با این کوپن هر کاربری هر خریدی از سایت ما انجام شود پورسانت به شما تعلق میگیرد . 

لینک مورد نظر را می توانید از قسمت پنل کاربری – بازاریابی – لینک های مشارکت دریافت کنید. 

و فقط کافی هست لینک هر آموزش را کپی کرده و در بخش مربوط وارد کنید و در همان بخش لینک مخصوص شما ساخته می شود . 

 

با توجه به شماره کارتی که در قسمت پنل نمایندگی قرار دادید ،تسویه حساب هر 1 و 15 ماه شمسی با توجه به درخواست شما انجام خواهد شد . 

چنانچه کاربر شما با کد تخفیف و یا لینک ارجاع شما از ما خرید کند به هیچ عنوان امکان دستکاری و یا تقلب و سود استفاده از شما نمی باشد . به محض اینکه کاربر شما از سایت خرید کند پورسانت شما در همان لحظه به کیف پولشما واریز می شود و شما میتوانید به صورت ریالی این موضوع را مشاهده کنید . 

آدرس

مشهد - خیابان گاز - اندیشکده تبیان طب حکیم

شماره تماس مسئول نمایندگان

09356486113

ایمیل

info@fakhroddin.ir